Esilinastus : Reede 30. detsember

PõnevusMS-12

Assassin’s Creed IMAX 3D

Assassin's Creed IMAX 3D

Režissöör: Justin Kurzel
Näitlejad: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael Kenneth Williams

Vanusepiirang: MS-12
Kategooria: Põnevus
Kestus: 1 tund 56 minutit

Tänu revolutsioonilisele tehnoloogiale, mis avab geneetilisi mälestusi, saab Callum Lynch (Michael Fassbender) kogeda oma esiisa Aguilari seiklusi 15. sajandi Hispaanias. Callum avastab, et ta pärineb iidsest salamõrtsukate salaseltsist ning kasutab seeläbi omandatud uskumatuid teadmisi ja oskusi selleks, et võidelda võimsa ja halastamatu templirüütlite organisatisooniga tänapäeval.

Seiklusfilmi “Assassin`s Creed” peaosades teevad kaasa Michael Fassbender (“X-mehed: Apokalüpsis”, “12 aastat orjana”) ja Oscari-võitja Marion Cotillard (“Pimeduse rüütli tagasitulek”, “Edith Piaf – elusse armunud”). Lisaks neile astuvad üles Jeremy Irons (“Batman vs Superman: Õigluse koidik”), Brendan Gleeson (“Kartmatu”), Michael Kenneth Williams (“The Wire”), Callum Turner (“Green Room”) ja Matias Varela (“Borgiad”). Filmi lavastas Justin Kurzel (“Macbeth”, “Snowtown”).

Põhineb ülipopulaarse videomängu seerial.

Callum Lynch (Michael Fassbender) süübib oma eelkäija Aguilari mälestustesse omandades suurõpetaja oskused ning avastades põrandaaluse Salamõrtsukate ordu olemasolu.