Esilinastus : Esmaspäev 7. märts

Dokumentaal-

Galapagose saared IMAX 3D

Galapagos IMAX 3D

Vanusepiirang: -
Kategooria: Dokumentaal
Kestus: 40 minutit

NB! Film linastub inglise keeles, ilma eesti-ja venekeelsete subtiitriteta!

Osalt seiklus, osalt teaduslik ekspeditsioon, osalt isiklik otsirännak ja osalt fantastiline merereis – „Galapagose saared 3D“ IMAX dokumentaalfilm viib vaatajad rändama koos merebioloog dr. Carole Baldwinigac Smithsonian Institution’i Loodusajaloo Muuseumist. Film kujutabki tema esimesi reise kuulsatele Galapagose saartele- tavaturisti jalg sinna ei satu ning piirkond on puutumata loodusega.

Hämmastavalt kaasahaarava kinokogemusena süüvib „Galapagose saared 3D“ sügavale veel üsnagi tundmata vetesse, mis ümbritsevad seda vulkaanilist saarestikku. Retk aitab lähemalt ja sügavamalt (siiski kinosaalist lahkumata) põneval moel uurida loodusimesid neis valdustes, mis on tõesti pigem nagu elav loodusteaduste laboratoorium.
Taustinfo:
Kasutades Harbor Branchi Ookeanograafia Instituudi uurimislaeva SEWARD JOHNSON ning sama instituudi kõrgtehnoloogilist allveelaeva JOHNSON-SEA-LINK, seadis väga eriline uurimis- ja filmimeeskond paika tehnoloogia, mis on valgusaastate kaugusel neist algelistest instrumentidest, mis olid Charles Darwini käsutuses, kui ta tegi oma kuulsa visiidi sellesse piirkonda aastal 1835.