Esilinastus : Esmaspäev 7. märts

DokumentaalL

Metsikuna sündinud IMAX 3D

Born to be Wild IMAX 3D

Vanusepiirang: L
Kategooria: Dokumentaal
Kestus: 40 minutit

Film linastub inglise keeles koos eestikeelsete subtiitritega!

“Metsikuna sündinud 3D“, mille jutustab meile Oscarivõitja Morgan Freeman, on inspireeriv lugu armastusest, pühendumisest ning tähelepanuväärsest sidemest inimeste ja loomade vahel. Film räägib orvuks jäänud orangutangidest ja elevantidest ning erakordsetest inimestest, kes tegelevad nende orbude päästmise ja üleskasvatamisega, säilitades ohustatud liike üheainsa ellujäänud isendi kaupa.

Läbi IMAX 3D suurepäraselt (ja reaalsuslähedaselt) tabatud filmikaadritega „Metsikuna sündinud 3D“ on südantsoojendav seiklus, mis viib kinokülastaja Borneo lopsakaisse vihmametsadesse ülemaailmselt tuntud primatoloogi dr. Biruté Mary Galdikase ja karmiilmelisse Keenia savanni teeneka elevantide asjatundja Daphne M. Sheldricki juurde.Koos tiimiga päästavad nad loomi, lasevad neil taastuda ja saadavad seejärel tagasi metsikusse loodusesse.

Filmi „Metsikuna sündinud 3D“ esitleb Warner Bros Pictures ja IMAX Filmed Entertainment. Režissööriks on David Lickley, käsikirja autoriks ja produtsendiks Drew Fellman, kaadritaguses meeskonnas tegevprodutsent on Diane Roberts, kaasprodutsent Jill Ferguson, peaoperaator David Douglas ja toimetaja Beth Spiegel. Helilooja Mark Mothersbaugh. „Metsikuna sündinud 3D“ jookseb ainult IMAX kinodes.