Esilinastus : Reede 11. august

KomöödiaMS-12

Peterburi. Ainult armastusest

Петербург. Только по любви

Vanusepiirang: MS-12
Kategooria: Komöödia
Kestus: 1 tund 46 minutit

Seitse lugu Venemaa kõige ilusamast linnast, mis filmitud nais-režissööride poolt. Kino-almanahh, mis kirjutatud erilise pehme käekirjaga, räägib Peterburist mitte kui mütoloogiline vaid päris, elus ja nähtavana. Almanahh toob kokku seitse unikaalset naishäält: Aksinya Gog, Natalja Nazarova, Oksana Bõtškova, Natalja Kudrjašova, Anna Parmas, Avdotja Smirnova, Renata Litvinova – igaüks neist jutustab oma loo üksindusest ja armastusest, juhusest ja lootusest. Novellide kangelased ja süžee panevad meenutama neid delikaatseid leningradi filmi aegu ja neid aegu kui “lenfilmi” Vaskratsanik seansi alguses lubas vaatajatele mitte ainult tarka kino vaid ka inimlikku. Filmi inimestest ja inimeste jaoks.

Osades tuntud ja hinnatud Venemaa näitlejad Renata Litvinova, Anna Mihhalkova, Anna Ukolova, Svetlana Kamõnina, Mihhail Bojarski jt.

7 kohtumist imelises linnas üksnes naisrežissööride pilgu läbi. Leebelt koostatud kujutluspilt räägib selle eheda, elava ja pulbitseva linna tõelisi lugusid, mitte vaid väljamõeldud legende.