IMAX dokfilmid

IMAX HARIDUSLIK PROGRAMM:

Kaasake õpilased unustamatusse ja reaalsuslähedasse õpikogemusse! IMAX filmid on tehtud eesmärgiga, et vaatajaid ühest küljest harida pakkudes samal ajal ka põnevat meelelahutust. Tulemuseks on uued teadmised läbi uudse kanali ning inspiratsioonipõhi küsimusteks ja edasiseks aruteluks.

Grupipilet (alates 10 inimest):

E-R (kuni 18:00) 3,8€

Iga 10 õpilase kohta saab saatja kinno tasuta!

Küsi lisainfot ja broneeri põnev koolitund info@kinokosmos.ee
Kinokava leiab SIIT!

Kui huvi pakub mõni konkreetne film allolevast loetelust, siis kliki postril või pealkirjal ning leia sobiv seanss.

IMAX HARIDUSPROGRAMMI FILMID:

NB: IMAX Haridusprogramm linastub inglise keeles, ilma eesti- ja venekeelsete subtiitriteta!
Erandina on filmil Metsikuna sündinud IMAX 3D eestikeelsed subtiitrid ning filmil Ilus planeet eesti-ja venekeelsed subtiitrid.

abeautifulplanet-int

ILUS PLANEET IMAX 3D
Film sisaldab lummavaid kaadreid meie uskumatust sinisest planeedist ja tutvustab, milliseid mõjusid inimkond sellele läbi aja on avaldanud. Filmi toovad teieni Jennifer Lawrence, IMAX Entertainment ja Toni Myers, kelle näol on tegemist paljukiidetud filmitegijaga ning kes on varasemalt loonud IMAX® dokumentaalfilmid Blue Planet, Hubble 3D ja Space Station 3D. Ilus planeet on aukartustäratav pilguheit Maale ja lootusrikas pilk meie inimkonna tulevikule.

NB! Film linastub inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega!


veealune maailmVEEALUNE MAAILM IMAX 3D (Under the Sea 3D) toob vaatajateni läbi reaalsuslähedase elamuse allveemaailma põnevad asukad, vaatab lähemalt nende käitumist ning tutvustab läbi kaasahaarava allveeelamuse maailma eksootilisemaid paiku. Valgehaid, seepiad, narmaskalad, hiid-nuutriad, meduusid, rohekilpkonnad, merelõvid ning paljud muud veeloomad paistavad läbi terava kirka pildi ja IMAX tehnoloogia justkui läbi sukeldumismaski.

Leia õppematerjalid filmi ametlikult kodulehelt.

 

 

Space-Station-3D-2002-movie-posterKOSMOSEJAAM IMAX 3D
(Space Station 3D) lennutab vaataja 350km kõrgusele kiirusega ca 30 000 km tunnis. Lisaks tehniliselt säravale ja suurele tehnikasaavutusele on tegemist esimese kinematograafilise rännakuga rahvusvahelisse kosmosejaama (ISS), kus vaatajad saavad kogeda elu nullgravitatsioonis kosmosejaama pardal. Transpordituna IMAX 3D tehnoloogiaga, starditakse kosmosesse koos USA ja Venemaa kosmonautidega, et tutvuda nende koduga orbiidil 350km kõrgusel Maast.

Leia õppematerjalid filmi ametlikult kodulehelt.

 

btbwk  METSIKUNA SÜNDINUD IMAX 3D
„Metsikuna sündinud 3D“ (Born to be wild), mille jutustab meile Oscarivõitja Morgan Freeman, on inspireeriv lugu armastusest, pühendumisest ning tähelepanuväärsest sidemest inimeste ja loomade vahel. Film räägib orvuks jäänud orangutangidest ja elevantidest ning erakordsetest inimestest, kes tegelevad nende orbude päästmise ja üleskasvatamisega, säilitades ohustatud liike üheainsa ellujäänud isendi kaupa.

Lae siit alla inglisekeelsed õppematerjalid.  

NB! Film linastub inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega!

deeps_pst_006_o-page-001MERE SÜGAVUSES IMAX 3D
„Mere sügavuses 3D“ (Deep sea) läbi IMAX ekraani laseb mereelu kogeda täiesti uuel viisil. Film haarab kinokülastaja põnevasse veealusesse seiklusesse, mis viib vaatajad sügavatesse ookeanivetesse. IMAX 3D võlude kaudu saavad kinolised otse kinosaalis ujuda koos mõne meie planeedi kõige unikaalsema, ohtlikuma ja värvikirevama elukaga ning mõista, kui vaimustav on vee all toimuv ja kui teistsugune sealne elu.

Leia õppematerjalid filmi ametlikult kodulehelt.

 

MV5BMjExNjExNzk2NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjMyOTcxMQ@@._V1__SX1303_SY547_

GALAPAGOSE SAARED IMAX 3D
Osalt seiklus, osalt teaduslik ekspeditsioon, osalt isiklik otsirännak ja osalt fantastiline merereis –  „Galapagose saared 3D“ IMAX dokumentaalfilm viib vaatajad rändama koos merebioloog dr. Carole Baldwinigac Smithsonian Institution’i Loodusajaloo Muuseumist. Film  kujutabki tema esimesi reise kuulsatele Galapagose saartele-   tavaturisti jalg sinna ei satu ning piirkond on puutumata loodusega.

Filmi ametlik kodulehekülg.

 

madagascarkLEEMURITE SAAR: MADAGASKAR IMAX 3D
Jäädvustatuna IMAX 3D kaameratega, viib „Leemurite saar: Madagaskar“ vaatajad imelisele reisile Madagaskari kaugesse ja imetabasesse maailma. Leemurid saabusid Madagaskarile merehädalistena miljonite aastate eest ja arenesid sadadeks eri liikideks. Praegu on nad aga ülimalt ohustatud. Filmi jälgides on võimalik liituda teadlase dr. Patricia Wrightiga tema elukestval missioonil, et aidata neil kummalistel ja hurmavatel olevustel kaasaegses maailmas ellu jääda.

Leia õppematerjalid filmi ametlikult kodulehelt.

 

AM:TP final

HUBBLE´I KOSMOSETELESKOOP IMAX 3D
„Hubble´i kosmoseteleskoop 3D“, mille jutustajaks on Leonardo DiCaprio, viib kinokülastajad vägevale reisile läbi kaugete galaktikate, et uurida meie taevase ümbruse suursugusust ja müstilisust. Kogeda saab põnevaid 3D-(kosmose) lende läbi universumi kaugeimate osade ja olla kaaslaseks avakosmosesse väljunud astronautidele mõnegi ettevõtmise juures, mis kuuluvad keerukaimate ja tähtsaimate hulka NASA ajaloos.

Filmi ametlik kodulehekülg.