Esilinastus : Reede 5. oktoober

BiograafiaK-16

Kambajõmmid

На районе

Vanusepiirang: K-16
Kategooria: Biograafia
Kestus: 1 tund 37 minutit

Olga Zujeva on näitleja, modell ja algaja lavastaja. Vladivastokist pärit andekas tütarlapses sai üleriigiliselt tuntuks tänu oma staarnäitlejast kallimale Danila Kozlovskile. Juba enne seda suhet vallutas Olja välismaa moelavad ja mängis Hollywoodi märulis «Agent Salt» koos Angelina Jolie’ga. Olga Zujeva käe on valminud ka Cameron Diazele kuuluva kingabrändi Pour la Victoire reklaamklipp.

Peagi jõuab filmilinadele Olga Zujeva esimene täispikk mängufilm ’’Kambajõmmid («На районе»). Olga kelle käe all on siiani valminud lühifilmid «Sool», «Kummaline armastus» ja «Treener».

Film jutustab pisipättidest Vovast (Ilja Malanin) ja tema lapsepõlvesõbrast Kisast (Danila Kozlovski), kes panevad pidu, naudivad elu ja otsivad aina teravamaid elamusi.

Kuid ka armastus pole neile võõras. Isegi tänavakakleja Vova suudab armuda kaunisse tantsijannasse Sonjasse (Angelina Stretšina). Paraku tuleb tal seda suhet varjata, sest kambavaim on olulisem ning ta ei taha näida pehmona.

Kõik muutub siis, kui nad saavad ahvatleva ja tulusa tööotsa. Paraku, kui nad selle töö lõpuni viivad, saaksid neist viimased jätised. Sõbrad on raske valiku ees.

Kas Voval ja Kisal õnnestub sõpradeks jääda ja mõista, et elu pole lõputu pidu ja pillerkaar?