Esilinastus : Reede 6. jaanuar

KomöödiaK-14

Miks just tema?

Why Him?

Režissöör: John Hamburg
Näitlejad: James Franco, Zoey Deutch, Bryan Cranston

Vanusepiirang: K-14
Kategooria: Komöödia
Kestus: 1 tund 51 minutit

Ülehoolitsev ent armastav isa Ned (Bryan Cranston) sõidab ühes oma perega jõuludeks külla oma silmaterale, kodunt kaugel Stanfordi ülikoolis õppivale tütrele. Ta ei oska aimatagi, et sel reisil peab ta kokku puutuma iga isa kõige hullema luupainajaga: oma tütre peikaga.

Selleks peikaks on heade kavatsustega ent samas pisut tahumatu käitumisega netimiljardär Laird (James Franco). Sirgejooneline vana kooli mees Ned on mõistagi arvamusel, et ilma igasuguse filtrita ekstsentriline Laird on tema ainsa tütre jaoks absoluutselt sobimatu – armastagu viimane teda nii palavalt kui tahes…

See ühepoolne rivaliteet viib Nedi senisest veelgi suurema paanikahoo äörele, kui ta avastab, et Laird kavatseb jõulude ajal tema tütrele abieluettepaneku teha…

Lustaka komöödia kesksetes osades võtavad teineteisest mõõtu Oscari nominendid James Franco (“Ananassiekspress”) ja Bryan Cranston (“Breaking Bad”). Filmi produtsentide seas on sellised komöödiažanriga sina peal olevad inimesed nagu Ben Stiller ja Jonah Hill. Filmi lavastajaks on John Hamburg (“Probleemid Pollyga”).

Ülehoolitsev ent armastav isa Ned (Bryan Cranston) sõidab ühes oma perega jõuludeks külla oma silmaterale, kodunt kaugel Stanfordi ülikoolis õppivale tütrele.